Informacje o

STELS

W roku 1996 powstają marki VELOMOTORS oraz STELS, na rynku rosyjskim rozpoczyna się sprzedaż pojazdów. Inicjatywa była wspierana przez zwykłych ludzi na tyle skutecznie, że w roku 2003 otwarto pierwszy zakład w Kubince, Odinsovo. Zainteresowanie marką, jej podejście do rozwiązań technicznych, sukces odniesiony na rynku pozwoliły w 2006 roku, otworzyć drugą fabrykę w Kryłowskiej Stanicy. W lipcu 2009 roku w zakładach fabrycznych Zhukocka, rozpoczęto produkcję motocykli. W roku 2010, linia produktów zostaje uzupełniona o kolejne modele pojazdów silnikowych. W 2014 roku w zakładach zostaje uruchomiona produkcja skuterów śnieżnych oraz pojazdów terenowych ATV. Sukces firmy nie jest przypadkowy: szeroka gama modeli, jakość, przystępna cena, natychmiastowa reakcja na potrzeby rynku i dobrze zorganizowana koncepcja marki STELS sprawiły, że forma jest dobrze znana w Rosji oraz za granicą. Teraz firma to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, trzeba nowoczesnymi fabrykami, własnymi biurami inżynierskimi i projektowymi. Przyświeca nam idea „przyszłość, którą tworzymy własnymi rękami z Tobą i dla Ciebie”. Na dzień dzisiejszy VELOMOTORS Group jest największym producentem ATV, skuterów śnieżnych, akcesoriów, części zamiennych oraz rowerów w Europie. Stels ma swoje przedstawicielstwa na rynkach Szwedzkim, Estońskim, Niemieckim, Serbskim, Czeskim, Słowackim i Polskim.

Informacje o

RK Sport

Jesteśmy autoryzowanym Dealerem takich marek jak : POLARIS i CF MOTO i STELS.
Na rynku motoryzacyjnym istniejemy od kilku ładnych lat. Motoryzacja jest naszą pasją i aktywnie w niej uczestniczymy. Zloty, wyścigi, eventy i adrenalina to jest to co kochamy. Prowadzimy także prężnie rozwijający się serwis w którym robimy przeglądy i naprawy prawie wszystkich pojazdów posiadających silnik spalinowy. Warsztat wyposażony jest w kilka dobrze wyposażonych stanowisk diagnostycznych. Prowadzimy również serwis ogumienia do większości pojazdów ( samochody, ATV, UTV, motocykle….)
W naszym nowym budynku o powierzchni prawie 500m2 mieści się bardzo obszerny salon, znajdziecie tu większość pojazdów których jesteśmy dealerem. Ciągle się rozwijamy i tworzymy nowe miejsca pracy aby do minimum skrócić czas oczekiwania na usługi serwisowe. Nasza załoga się szkoli i podnosi kwalifikacje aby zakres usług był na najwyższym poziomie. Na miejscu możecie załatwić u nas finansowanie pojazdu ( pożyczki, leasing i tp…) Do każdego sprzedawanego pojazdu podchodzimy indywidualnie, na życzenie klienta doposażamy go w gadżety które ułatwiają jego eksploatacje.
Oczywiście posiadamy też części zamienne do ww pojazdów jak też sukcesywnie wzbogacamy naszą ofertę z akcesoriami do motocykli, quadów i pojazdów UTV.
Przed zakupem quada lub motocykla jest możliwość jazdy testowej. Wybrany przez klienta nowy pojazd z naszej oferty dostarczymy za darmo na terenie całego kraju.